Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

W tym roku rok szkolny rozpoczął się 3 września. Wszyscy uczniowie, ich rodzice, dziadkowie, nauczyciele i pracownicy szkoły spotkali się na placu apelowym. Inauguracja odbyła się zgodnie z ceremoniałem szkoły. Pani dyrektor Grażyna Ziółkowska przywitała wszystkich zebranych na uroczystości, a szczególnie ciepło pierwszoklasistów i najmłodszych uczniów, czyli sześciolatków. Uroczystość uświetniła obecność pani Burmistrz Doroty Pawnuk, która życzyła uczniom sukcesów w nauce, a nauczycielom i pracownikom szkoły powodzenia w pracy. Przewodnicząca Rady Rodziców Agata Jas również skierowała miłe słowa do zebranych.

Po części oficjalnej odbyły się spotkania uczniów z wychowawcami w klasach, podczas których uczniowie otrzymali informacje dotyczące nauki w tym roku szkolnym. Był również czas na wspomnienia wakacyjne.

1 września to dzień szczególny dla Polaków. W tym roku przypada 79 rocznica wybuchu II Wojny Światowej. Z tej okazji w holu szkoły można było obejrzeć okolicznościową wystawkę przygotowaną przez p. Wiolettę Ciuruś - nauczycielkę historii.

Wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy wielu sukcesów  i powodzenia w nowym roku szkolnym!