Rada Rodziców bardzo gorąco dziękuje sponsorom bolkowego festynu rodzinnego:

Pani Dorocie Pawnuk Burmistrz Miasta i Gminy Strzelin

Panu Markowi Warcholińskiemu Staroście Powiatu Strzelińskiego

Panu Tomaszowi Charowskiemu

Pani Katarzynie Zagórskiej

Pani Marcie Grazdaj

Pani Helenie Kapka

Panu Damianowi Szillerowi

Pani Annie Radzik

Firmie McCain

Państwu Marioli i Markowi Michniewiczom

Klubowi Feniks

Szczególne podziękowania dla Pana Krzysztofa Kobylańskiego, którego Tony Track wywoływał uśmiech na twarzach naszych dzieci.

Gorące podziękowania dla Pań pracujących w naszej szkolnej kuchni. Ogórki i grochówka - przepyszne. Dziękuję również Panu Jackowi oraz Paniom, które posprzątały szkołę po naszym "bałaganie".

Serdeczne podziękowania dla dyrekcji i nauczycieli, którzy włożyli mnóstwo pracy w przygotowanie i obsługę festynu. Współdziałanie z Państwem było dla nas, rodziców przyjemnością.

W imieniu Rady Rodziców dziękuję wszystkim Państwu za pomoc w organizacji i obsłudze naszego festynu. Bez Was, rodziców to przedsięwzięcie by się nie udało.
                                                                                                                                Przewodnicząca  RR -  Agata Jas