ŚWIETLICA SZKOLNA

CZYNNA JEST OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU

W GODZINACH 725 - 1645

Nasza świetlica jest miejscem, w którym dzieci mogą miło, przyjemnie idpożytecznie spędzić czas oczekując na rozpoczęcie lekcji,  podich zakończeniu, na rodziców oraz czekając na autobus szkolny. Opiekę  i zajęcia dydaktyczno - wychowawcze z uczniami prowadzą wychowawcy świetlicy.

Celem działalności świetlicy szkolnej jest zapewnienie opieki uczniom przed i po lekcjach w bezpiecznym, miłym otoczeniu oraz stworzenie warunków do wypoczynku, relaksu, zjedzenia posiłków i odrobienia zadań domowych.

W świetlicy prowadzone są zajęcia: * plastyczne * ruchowe * muzyczne * korekcyjno-kompensacyjne * spotkania z literaturą * pomoc w odrabianiu prac domowych. Zajęcia prowadzone są według rocznego planu pracy realizowanego w formie tematów tygodniowych dotyczących życia szkoły, wydarzeń kulturalnych i historycznych, zmian zachodzących w przyrodzie w ciągu roku, dni uroczystych i świątecznych.

Nauczyciele pracujący w świetlicy szkolnej:

- mgr Agnieszka Wlazłowska

- mgr Sylwia Wojnarowska