Mikołajkowe pływanie

Zawody pływackie na basenie - 6 grudnia 2012

6 grudnia 2012 odbyły się Mikołajkowe zawody pływackie. Uczniowie naszej szkoły spisali się wspaniale. Startowaliśmy w dwóch kategoriach wiekowych i w obu zwyciężylismy!

W kategorii klas I-III reprezentowali nas

Nikodem Górski, Michał Krupa, Szymon Kunysz, Piotr Michnik, Joanna Mogielnicka, Grzegorz Statkiewicz.

Walka była zacięta i w dogrywce młodzi pływacy pokonali uczniów z Białego Kościoła.

W kategorii klas IV-VI naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny. Wspaniale przygotowani pływacy nie dali szans innym szkołom. Pierwsze i drugie miejsce należało do nich.

Nasi najlepsi pływacy:

Kacper Till, Michał Szczerek, Filip Gołuch, Maciej Grochalski, Jakub Kamiński, Tobiasz Dobrowolski, Michał Nowak, Michał Wiśniewski, Przemysław Wiśniewski, Grzegorz Niedziela.

Gratulujemy!