Światowy Dzień Pluszowego Misia 2016

25 listopada w Światowym Dniu Pluszowego Misia  uczniowie, nauczyciele i pracownicy przybyli do szkoły w towarzystwie pluszowego misia.

Obecność pluszaków niewątpliwie umiliła wszystkim ten dzień.
W sali gimnastycznej wykonano wspólne zdjęcie – każdy trzymał swojego misia, niektóre pluszaki w przypływie radości podskakiwały aż do sufitu.
Następnie członkowie koła bibliotecznego na długiej przerwie zaprosili młodszych uczniów do zabawy. Dzieci mogły spróbować z zawiązanymi szalikiem oczami narysować na dużej kartce misia, pokolorować maskę niedźwiadka i wziąć udział w torze przeszkód, trzymając na głowie pluszaka w taki sposób, by ten nie upadł podczas pokonywania przeszkód.
Za bezbłędne wykonanie zadań uczestnicy otrzymali słodkiego Lubisia. Ci, którym się nie udało zadowolili się misiowym żelkiem. W bibliotece szkolnej chętni uczniowie wysłuchali fragmentu przygód o misiu Uszatku. Także w oddziałach zerowych dziewczynka z koła bibliotecznego czytała dzieciom i rozdała kolorowanki o tematyce misiowego święta. Ten miły dzień zapadnie nam w pamięci na długo.