Poranki u pedagoga

We wrześniu ruszyły poranne zajęcia w gabinecie pedagoga. Spotykamy się codziennie o 8:00 rano i wycinamy, dziurkujemy, rysujemy, przeplatamy. Jest to również czas kiedy można zrobić krótkie przypomnienie wiadomości przed kartkówką lub sprawdzianem, a czasami dowiedzieć się, że czeka nas dzisiaj pisemne sprawdzenie naszej wiedzy J. W kryzysowej sytuacji 30 minut to sporo czasu, żeby ze wsparciem  kolegów usystematyzować swoją wiedzę. Uczniowie spotykają się w gabinecie 49 przed lekcjami i pomagają w przygotowaniu zadań projektowych, gazetek profilaktycznych, kartek okolicznościowych. W październiku skupiamy się na przygotowaniu Edukacyjnych kropel wody, potrzebujemy ich aż 540, zatem mamy co robić. Robione przez nas pomoce edukacyjne będą wykorzystane w projekcie Piątkowe sposoby ratowania wody w ramach programu Po stronie natury. Uczniowie za swój poświęcony czas otrzymują zielone kartki, mam nadzieję, że to nie jest ich jedyna motywacja do odwiedzania mnie rano.

Daria Jaroch - Rogan